שיווק בריח

קובי-טורנהיים

שיווק בריח

קובי-טורנהיים

שיווק בריח

"קובי טורנהיים – יועץ עסקי, יועץ משכנתאות ומומחה להתנהגות כלכלית נכונה, התפנה בכדי לחדד לנו מהו שיווק ולהסביר לנו כיצד אנחנו משווקים מבלי שאנו מודעים לזה בכלל. "שיווק" –

אנחנו כבעלי עסקים, כל הזמן שומעים על הצורך לשווק ורוצים לשווק בהצלחה את המוצרים שלנו אבל….. מה זה בעצם שיווק?

במאמר הזה אפתח לכם צוהר ל"שיווק הסמוי", שהוא אפקטיבי בטירוף אבל סביר להניח שבכלל לא שמתם לב לקיומו. שיווק סמוי זה בעצם פעולות שיווקיות שאתה עושה אולם הלקוחות ובדר"כ גם בעל העסק לא מייחס להן חשיבות שיווקית, נתחיל מהדבר הבסיסי ביותר, חנות נקייה, זה נשמע הזוי אבל זהו כלי שיווקי ראשון במעלה, כי בחנות נקיה, השהיה נחמדה, כיף לקנות, הלקוח לא מרגיש שהזמן עובר, שוהה בחנות זמן ממושך ובסופו של דבר גם רוכש יותר.

הנה עוד כמה דוגמאות לשיווק סמוי שיקפיץ לך את המכירות: "הלקוח תמיד צודק" – גם אם עבר עלייך יום קשה והלקוח נודניק, עליך לגשת אליו כאילו הוא צודק ולהוציא אותו מרוצה. לקוח שטרח לציין בפניך את כעסו, זה לקוח שפעמים רבות עם יחס נכון הוא יצא מרוצה ויהיה הפרסומת הכי חזקה שלך. תחשוב על "חווית המשתמש" של הלקוח – שים בחנות שלטי הכוונה ברורים ונעימים, תציין מחירים בצורה בולטת, ותרשום בצורה ברורה ותמציתית את התכונות היחודיות של כל מוצר על דף עבה, איכותי, ממותג עם הלוגו של בית העסק ועדיף שיהיה עם למינציה.

דוגמאות

כשלקוח נכנס לחנות, להיות איתו! לא להתעסק בפלאפון, פייסבוק , להאזין לשירים באוזניות או לצפות במשחק כדורגל חובה עליך או על המוכרנים שלך, להכיר היטב את כל מוצרי החנות ותכונותיהם הייחודיות, כך תוכל לתת מענה מרבי לכל צורך של לקוח.

מוזיקת רקע המתאימה לאופי החנות וסגנון קהל היעד שלה, יכולה לתרום רבות למכירות. מפיצי ריח חשמליים עם ריח נעים זהו אחד ה"סודות" הגורמים ללקוחות לחזור שוב ושוב לחנות מסוימת, להעדיף אותה על פני שאר החנויות, לשהות בה זמן רב יותר ולהוציא בה יותר כסף.

קירות חשופים – ישנם חנויות שמבנה החנות יוצר להם בחנות קירות חשופים שאין עליהם כלום. זוהי אפשרות מעולה לשימוש בקירות החנות למטרת קידום העסק, באמצעות חיפוי קירות אלו במודעות "אווירה" או במסרים שיווקיים עדינים שיביאו להעצמת החוויה של הלקוח ולהגדלת המכירות.

"תשפריץ" את העסק שלך- אתה מזוהה יותר מכל עם העסק שלך ולכן בכל מקום שאתה הולך אתה צריך להיות הפרסומת המהלכת של העסק שלך, לשלב אותו בשיחה, על ידי אזכור של אנקדוטות מעניינות שקרו לך בעסק, להתלהב ממוצר חדש ומגניב שהגיע אליך, ולנצל כל הזדמנות שיש לך "לדחוף" את העסק שלך, לאורך זמן זהו אחד הכלים השיווקיים החזקים ביותר שמביא את הלקוחות הכי איכותיים. לעולם אל תתרגל לחנות.

תכנס לחנות כל יום כאילו זו הפעם הראשונה שאתה נכנס אליה ואם יש דברים שצריך לשנות או לסדר, פשוט תעשה אותם.

כעת, אחרי שהחנות שלך נקיה, מסודרת, מריחה טובה, אתה חייכן, נכון לסייע ויש לך את הידע הנדרש, זה הזמן לצאת החוצה ולהתחיל לעשות פעולות לשיווק גלוי כלומר להזמין את הלקוחות לחנות המהממת שלך.

קובי טורנהיים יעוץ עסקי– משכנתאות – מימון 055-668-9009 Kobit86@gmail.com 

 

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן