ריח ייחודי לעסק

ריח ייחודי לעסק

ריח ייחודי לעסק

ריח ייחודי לעסק

ריח ייחודי לעסק

מיתוג בריח חתימת ריח הפכה באחרונה לאחד האלמנטים הפופולאריים בעולם העסקי, כשהיא מאפשרת לכל בעל עסק לבסס את המותג שמאחוריו, לחדור עמוק אל תודעת הלקוחות ולגרום להם להפוך ללקוחות קבועים, גם אם באופן תת המודע.

בזירה העסקית המודרנית, אתם חייבים את זה לעצמכם!

הצורך בכלי עזר שיווקי אפקטיבי ובעל עוצמה הוא נחלתם של כלל בעלי העסקים בעולם המערבי, אולם, אין כל ספק, כי בעלי עסקים בינוניים וקטנים זקוקים לו יותר מכל אחד אחר. הרשתות הגדולות, אלו שמאחוריהן עומד תקציב פרסום כמעט בלתי מוגבל, מצליחות להגיע לחשיפה כמעט מקסימלית באזורים נרחבים, ולגמרי מובן מדוע.

אבל אם משאבי הפרסום שלכם מוגבלים, ואם מאמצי השיווק הסטנדרטיים כרוכים בהוצאה פיננסית משמעותית ונוגסים באופן ניכר ברווחיותו של העסק, אתם מוזמנים לחשוב בראש קצת אחר ולהזניק את העסק שלכם קדימה באמצעות חתימת ריח משלכם.

בהתחשב בעובדה שהאדם המודרני מוצף באלפי פרסומות מדי יום ביומו, לעוד פרסומת מן הזן הסטנדרטי, גם אם מושקעת ומתוכננת היטב, אין סיכוי רב לחדור לתודעתו של הלקוח הפוטנציאלי ולהתחרות על תשומת ליבו בין אלפי בתי עסק אחרים המבקשים בו זמנית לעשות זאת.

 חתימת ריח, לעומת זאת, פורצת את כל המחסומים, מנטרלת את השפעתם של כל המתחרים ומאפשרת לכם לבסס את המותג שלכם ולבדל את עצמכם מיתר המתחרים בקלות ובהשקעה שהינה זניחה בהשוואה לעלויות הפרסום המקובלות.

למה מיתוג בריח?

חוש הריח הוא היחיד מבין חמשת החושים אשר מקושר לאזור המוחי בו מעובדים זיכרונות ורגשות. לכן, הסיכוי שלקוח יזכור אתכם באמצעות חתימת הריח שלכם, גדול פי מאה(!) בהשוואה לסיכוי שיזכור אתכם באמצעות מסר קולי או חזותי.
במילים אחרות, חתימת ריח לעסק, המותאמת באופן אופטימלי לבית העסק ומתוכננת באופן מקצועי, הינה כלי שיווקי בעל עוצמה גדולה משל מודעה בעיתונות או פרסומת חזותית באמצעי המדיה, והודות לעלות המינימלית שלה, היא נגישה לכל בעל עסק.

איך בוחרים נכון חתימת ריח?

כדי שחתימת הריח שלכם תעשה את העבודה ותבסס את המותג בתודעת הלקוחות, חשוב ביותר להרכיב את תמהיל הריח באופן מקצועי, תוך התייחסות לאופי המותג שלכם (מכובד ומשדר אמינות / קליל, צעיר ומתוחכם / פונה לגברים או לנשים / משדר שלווה ורוגע / קופצני וכן הלאה) ולמסר אותו הנכם מבקשים לשדר לקהל לקוחותיכם הפוטנציאלי.

מיתוג בריח הוא בעצם התאמה מלאה בין חתימת הריח למותג תעמיק את המותג, אשר תבדל אותו ממתחריו, ותחרות את המסר השיווקי שלו בתודעת הלקוחות. אם חתימת הריח שלכם תהיה נכונה ונעימה, קיים סיכוי רב לכך שלקוחות שביקרו בבית העסק פעם אחת ישובו אליו גם בעתיד הקרוב או הרחוק יותר, רק הודות לחוויית הריח שנצרבה בתודעתם ושימרה את ערכי המותג שלכם בזיכרונם.

איך הופכים את הריח לחלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית?

לאחר קבלת ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום לצורך הרכבת תמהיל הריח המנצח לעסק, חובה לעשות שימוש מקיף ונרחב ככל האפשר בחתימת הריח שלכם.

פזרו את חתימת הריח שלכם בבית העסק על כל סניפיו, אם קיימים, ודאגו לפיזור מקצועי ומבוקר של הריח בחלל בעזרת מפיצי ריח חדשניים המיועדים למגזר העסקי ומבטיחים את פיזור הריח בחלל באופן ממוחשב ומאוזן המונע נוכחות חזקה מדי של הריח בחלל, אשר עלולה להרתיע לקוחות פוטנציאליים.

מומלץ לשלב את חתימת הריח גם בחבילות היוצאות מבית העסק ובכל אלמנט אחר הקשור בבית העסק שלכם, וזאת, על מנת להפוך את חתימת הריח שלכם לחלק בלתי נפרד מהמותג מהר ועמוק ככל האפשר.

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן