ארומתרפיה וארומקולוגיה

ארומתרפיה וארומקולגיה

ארומתרפיה וארומקולוגיה

ארומתרפיה וארומקולגיה

ארומתרפיה וארומקולוגיה

ארומהתרפיה והפסיכולוגיה של הריח בעידן עסקי עתיר תחרות כמו זה שלנו, החיפוש אחר אמצעים אפקטיביים לקידום מכירות הוא נחלתם של כלל בעלי העסקים באשר הם. אם גם אתם טרם מצאתם את הדרך הקלה, החסכונית והאפקטיבית ביותר לשיווק, נסו את שיטת הארומקולוגיה, ובמילים פשוטות: שווקו את עצמכם בעזרת חוש הריח של לקוחותיכם הפוטנציאליים.

מה ההבדל בין ארומתרפיה לבין ארומקולוגיה- פסיכולוגיית הריח ואיך זה יכול לעזור לכם למכור יותר?

מה היא ארומקולוגיה?

ארומקולוגיה הינה פסיכולוגיית הריח מדע השימוש בריח כאמצעי להשפעה על מצב רוחם ועל תחושותיהם של בני אנוש והיא מבוססת על מחקרים אשר העלו כי חוש הריח קשור באופן ישיר לאזור המוח האחראי על עיבוד רגשות וזיכרונות.

הודות לכך, חוש הריח הוא בעל יתרון משמעותי על חושים אחרים לרבות טעם או ראייה אשר אינם קשורים לאזור המוחי המדובר, ועל כן, מספקים תועלת נמוכה בהשוואה לחוש הריח בכל הנוגע לשיווק נכון.

מדע הארומקולוגיה מתמקד באופן בו נקלטים ריחות בתפיסה האנושית, בשינויים הפיזיולוגיים שחווה המוח האנושי כתוצאה מחשיפה לריח, וביחסי הגומלין בין נפשו של האדם לבין הריחות אותם הוא קולט באמצעות חוש הריח. בשורה התחתונה, נבחנת יכולתו הפסיכולוגית של הריח להשפיע על התנהגותם ודעותיהם של בני אנוש.

ארומקולוגיה – תתחילו למכור

מדע הארומקולוגיה בוחן את התועלות הרבות שניתן להפיק כתוצאה מהשפעת הריח על המוח האנושי. השפעתו של הריח עשויה להוות כלי אפקטיבי לשיפור קשיים נפשיים, להקלה על בעיות ריכוז, להפחתת תסמיני חרדה, לשיפור מצב הרוח בסיטואציות נעימות פחות ועוד.

בתחום השיווק, לארומקולוגיה פוטנציאל אדיר, כשהיא עושה שימוש בהשפעתו העמוקה של הריח על המוח האנושי ועל התנהגותו של האדם החווה את חוויית הריח ככלי לעיצוב התנהגותו הצרכנית של הלקוח ולהרחבת מעגל המכירות, בעלות מינימלית, במאמץ אפסי ועם תוצאות לאורך זמן.

אז מהו בעצם ההבדל בין ארומתרפיה לבין ארומקולוגיה?

ארומתרפיה עושה שימוש בשמנים אתריים ככלי לריפוי גוף ונפש ונחשבת לשיטת טיפול אלטרנטיבית ידועה.

בניגוד לה, ארומקולוגיה מתמקדת ביצירת ניחוחות אשר ייצרו את ההשפעה הנכונה לקידום המטרה הרצויה, כמו יצירת הניחוח המדויק שיגרום ללקוחותיו של בית עסק כזה או אחר לבחור בו, אם בשעת הקנייה, ואם לאורך זמן, כשחוויית הריח החיובית שחוו ממשיכה ללוות אותם לטווח הרחוק באופן תת מודע ומשפיעה על בחירותיהם הצרכניות גם בעתיד.

איך עושים את זה בפועל?

בהשוואה ליתר מאמצי השיווק והמכירה בהם נקטתם עד כה, השימוש בריח כאמצעי יעיל להגברת מכירות הוא קל ליישום, חסכוני במיוחד ועושה את העבודה לגמרי לבד.

מבחר רחב של מפיצי ריח חכמים המיועדים לחללים עסקיים במגוון גדלים עומד לרשותכם וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את חתימת הריח שלכם, זו המייצגת נכונה את האג'נדה העסקית שלכם, ולהפיץ את הריח בחלל העסק באמצעות מפיץ ריח איכותי אוטומטי המותאם באופן מקצועי לבית העסק שלכם ומתוכנת באופן שיפיץ בחלל את הניחוח הנדרש במינון ובתזמון הנכונים.

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן