שמנים למפיצי ריח

הכל נשאר במשפחה

קטלוג הריחות המלא של דאנסנט

העולם שלנו מלא בריחות וניחוחות שונים. אנחנו מריחים כל שעות היום, כל דבר שנמצא סביבנו. מריח הקפה
בבוקר, לריח פריחת העצים בחוץ, ועד לריח המתוק של ילד שהתעורר משינה – כל יומנו שזור במגוון עצום של
ניחוחות שונים, ואיזה כיף שזה כך! אבל (ברור שיש אבל), למרות שהאף של כולנו עובד אותו הדבר, כל אחד
מאיתנו נמשך לריחות אחרים. זה הגיוני מאוד בהתחשב בעובדה שריח מקושר אצל כולנו להרבה מאוד חלקים
רגשיים, זיכרונות, חוויות וטעמים. ובדיוק כמו באוכל – גם כאן מדובר על טעם והעדפות אישיות. 

קטלוג הריחות המלא של דאנסנט

העולם שלנו מלא בריחות וניחוחות שונים. אנחנו מריחים כל שעות היום, כל דבר שנמצא סביבנו. מריח הקפה בבוקר, לריח פריחת העצים בחוץ, ועד לריח המתוק של ילד שהתעורר משינה – כל יומנו שזור במגוון עצום של ניחוחות שונים, ואיזה כיף שזה כך! אבל (ברור שיש אבל), למרות שהאף של כולנו עובד אותו הדבר, כל אחד מאיתנו נמשך לריחות אחרים. זה הגיוני מאוד בהתחשב בעובדה שריח מקושר אצל כולנו להרבה מאוד חלקים רגשיים, זיכרונות, חוויות וטעמים. ובדיוק כמו באוכל – גם כאן מדובר על טעם והעדפות אישיות. 

איך לבחור שמן למפיץ ריח?

בדיוק בשביל זה נבראו “משפחות ריח”, שהן מעין קטלוג ריחות. כל אחת מהמשפחות מאגדת בתוכה מגוון ריחות שונים, כשלכולם יש את הדבר האחד הזה שעובר ביניהם כחוט השני. ככה שאם אהבתם ניחוח ממשפחה מסוימת, יש סיכוי גדול שתאהבו עוד כמה ניחוחות מאותה משפחה שמחה ומאושרת.

אבל רגע לפני שאנחנו מקטלגים, מילה אישית ממני – אני מאמינה שריח בוחרים בעיקר עם הלב. כל ריח פורט על מיתר אחר של הלב, וכל ריח יעורר בנו זיכרונות אחרים, ותחושות ושאיפות שונות ומרגשות. כל בחירה שתעשו היא  בעצם סיפור חדש – של מי שאתם, של מה אתם רוצים להיות, ובעיקר, של איך  אתם רוצים להרגיש ממש עכשיו. תעצמו את העיניים, קחו שאיפה עמוקה, ותיהנו מהבחירה.
שלכם, אדווה. 

בדיוק בשביל זה נבראו “משפחות ריח”, תמציות שמנים למפיצי ריח שהן מעין קטלוג ריחות. כשמדובר במפציפי ריח על בסיס שמן – כל אחת מהמשפחות מאגדת בתוכה מגוון ריחות שונים, כשלכולם יש את הדבר האחד
הזה שעובר ביניהם כחוט השני. ככה שאם אהבתם ניחוח ממשפחה מסוימת, יש סיכוי גדול שתאהבו עוד כמה ניחוחות מאותה משפחה שמחה ומאושרת.

אבל רגע לפני שאנחנו בוחרים תמציות ריח, מילה אישית ממני – אני מאמינה ששמנים למפיצי ריח בוחרים בעיקר עם הלב. כל שמן למפיץ ריח פורט על מיתר אחר של הלב, וכל ריח יעורר בנו זיכרונות אחרים, ותחושות ושאיפות שונות ומרגשות. כל בחירה של שמן למפיץ ריח שתעשו היא  בעצם סיפור חדש – של מי שאתם, של מה אתם רוצים להיות, ובעיקר, של איך אתם רוצים להרגיש ממש עכשיו. תעצמו את העיניים, קחו שאיפה עמוקה, ותיהנו מהבחירה של מפיצי ריח על בסיס שמן.
שלכם, אדווה. 

ערכות הכרות

אתם מהמתלבטים? לא סגורים איזה ריח הכי יתאים לכם? בדיוק בשבילכם יצרתי את “ערכות ההכרות” השוות של דאנסנט. מארזים יפיפיים, שארוזים בצורה קפדנית ועדינה, ובהם מגוון ריחות משגעים. המארזים מותאמים למפיצי ריח קטנים, ויש גם ערכות הכרות עבור מפיצים גדולים לחללים נרחבים יותר. תוכלו לבחור האם להכיר משפחת ריח שלמה לעומק, או דווקא לקבל נבחרת מובחרת של ריחות מפתיעים ומגוונים. אני אחראית על כך שתקבלו ריחות מטריפי חושים, אתם אחראים על הפינוק והגיוון. הכי win-win שיש. 

תמציות להפצת ריח – כל כך הרבה אפשרויות!

אתם מהמתלבטים? לא סגורים איזה ריח הכי יתאים לכם?  בדיוק בשבילכם יצרתי את “ערכות ההכרות” השוות של דאנסנט. מארזים יפיפיים, שארוזים בצורה קפדנית ועדינה, ובהם מגוון ריחות משגעים. מארזי תמציות ריח שלנו מותאמים למפיצי ריח קטנים, ויש גם ערכות הכרות עבור מפיצים גדולים לחללים נרחבים יותר. תוכלו לבחור האם להכיר משפחת ריח שלמה לעומק, או דווקא לקבל נבחרת מובחרת של ריחות מפתיעים ומגוונים. אני אחראית על כך שתקבלו ריחות מטריפי חושים, אתם אחראים על הפינוק והגיוון.
הכי win-win שיש.

נקי

שמנים בניחוחות שיגרמו לכם להרגע, להרפות ולשחרר את כל המתחים
בא לי כזה!

בתי מלון

ניחוחות שיהפכו את הבית שלכם לחופשה המושלמת
בא לי כזה!

בשמי נשים

שמנים בניחוחות שיזרימו לכם את הדם, ויקפיצו את האנרגיה
בא לי כזה!

בשמי גברים

שמנים בניחוחות מפתים וחושניים לרגעים שלא תשכחו
בא לי כזה!

טבע

ניחוחות טבע בהירים ושמחים כמו קרן שמש מלטפת
בא לי כזה!

תפתיעי אותי

ניחוחות בקומבינציה ייחודית ומפתיעה, ממני אליכם
בא לי כזה!

הכוכבים שלנו

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן

הרשמו לניוזלטר

וקבלו משלוח חינם

בהזמנה ראשונה

[interact id="5f20249a2ccda3001417af68" type="quiz"]