שמנים למפיצי ריח

הכל נשאר במשפחה

קטלוג הריחות המלא של דאנסנט

העולם שלנו מלא בריחות וניחוחות שונים. אנחנו מריחים כל שעות היום, כל דבר שנמצא סביבנו. מריח הקפה
בבוקר, לריח פריחת העצים בחוץ, ועד לריח המתוק של ילד שהתעורר משינה – כל יומנו שזור במגוון עצום של
ניחוחות שונים, ואיזה כיף שזה כך! אבל (ברור שיש אבל), למרות שהאף של כולנו עובד אותו הדבר, כל אחד
מאיתנו נמשך לריחות אחרים. זה הגיוני מאוד בהתחשב בעובדה שריח מקושר אצל כולנו להרבה מאוד חלקים
רגשיים, זיכרונות, חוויות וטעמים. ובדיוק כמו באוכל – גם כאן מדובר על טעם והעדפות אישיות. 

קטלוג הריחות המלא של דאנסנט

העולם שלנו מלא בריחות וניחוחות שונים. אנחנו מריחים כל שעות היום, כל דבר שנמצא סביבנו. מריח הקפה בבוקר, לריח פריחת העצים בחוץ, ועד לריח המתוק של ילד שהתעורר משינה – כל יומנו שזור במגוון עצום של ניחוחות שונים, ואיזה כיף שזה כך! אבל (ברור שיש אבל), למרות שהאף של כולנו עובד אותו הדבר, כל אחד מאיתנו נמשך לריחות אחרים. זה הגיוני מאוד בהתחשב בעובדה שריח מקושר אצל כולנו להרבה מאוד חלקים רגשיים, זיכרונות, חוויות וטעמים. ובדיוק כמו באוכל – גם כאן מדובר על טעם והעדפות אישיות. 

איך לבחור שמן למפיץ ריח?

בדיוק בשביל זה נבראו "משפחות ריח", שהן מעין קטלוג ריחות. כל אחת מהמשפחות מאגדת בתוכה מגוון ריחות שונים, כשלכולם יש את הדבר האחד הזה שעובר ביניהם כחוט השני. ככה שאם אהבתם ניחוח ממשפחה מסוימת, יש סיכוי גדול שתאהבו עוד כמה ניחוחות מאותה משפחה שמחה ומאושרת.

אבל רגע לפני שאנחנו מקטלגים, מילה אישית ממני – אני מאמינה שריח בוחרים בעיקר עם הלב. כל ריח פורט על מיתר אחר של הלב, וכל ריח יעורר בנו זיכרונות אחרים, ותחושות ושאיפות שונות ומרגשות. כל בחירה שתעשו היא  בעצם סיפור חדש – של מי שאתם, של מה אתם רוצים להיות, ובעיקר, של איך  אתם רוצים להרגיש ממש עכשיו. תעצמו את העיניים, קחו שאיפה עמוקה, ותיהנו מהבחירה.
שלכם, אדווה. 

בדיוק בשביל זה נבראו "משפחות ריח", תמציות שמנים למפיצי ריח שהן מעין קטלוג ריחות. כל אחת מהמשפחות מאגדת בתוכה מגוון ריחות שונים, כשלכולם יש את הדבר האחד
הזה שעובר ביניהם כחוט השני. ככה שאם אהבתם ניחוח ממשפחה מסוימת, יש סיכוי גדול שתאהבו עוד כמה ניחוחות מאותה משפחה שמחה ומאושרת.

אבל רגע לפני שאנחנו בוחרים תמציות ריח, מילה אישית ממני – אני מאמינה ששמנים למפיצי ריח בוחרים בעיקר עם הלב. כל שמן למפיץ ריח פורט על מיתר אחר של הלב, וכל ריח יעורר בנו זיכרונות אחרים, ותחושות ושאיפות שונות ומרגשות. כל בחירה של שמן למפיץ ריח שתעשו היא  בעצם סיפור חדש – של מי שאתם, של מה אתם רוצים להיות, ובעיקר, של איך אתם רוצים להרגיש ממש עכשיו. תעצמו את העיניים, קחו שאיפה עמוקה, ותיהנו מהבחירה.
שלכם, אדווה. 

ערכות הכרות

אתם מהמתלבטים? לא סגורים איזה ריח הכי יתאים לכם? או שאולי אתם פשוט כאלה שאוהבים להתנסות ולגוון? בדיוק בשבילכם יצרתי את "ערכות ההכרות" השוות של דאנסנט. מארזים יפיפיים, שארוזים בצורה קפדנית ועדינה, ובהם מגוון ריחות משגעים. המארזים מותאמים למפיצי ריח קטנים, ויש גם ערכות הכרות עבור מפיצים גדולים לחללים נרחבים יותר. תוכלו לבחור האם להכיר משפחת ריח שלמה לעומק, או דווקא לקבל נבחרת מובחרת של ריחות מפתיעים ומגוונים. אני אחראית על כך שתקבלו ריחות מטריפי חושים, אתם אחראים על הפינוק והגיוון. הכי win-win שיש. יש סיכוי גדול שתאהבו עוד כמה ניחוחות מאותה משפחה שמחה ומאושרת.

תמציות להפצת ריח – כל כך הרבה אפשרויות!

אתם מהמתלבטים? לא סגורים איזה ריח הכי יתאים לכם? או שאולי אתם פשוט כאלה שאוהבים להתנסות ולגוון? בדיוק בשבילכם יצרתי את "ערכות ההכרות" השוות של דאנסנט. מארזים יפיפיים, שארוזים בצורה קפדנית ועדינה, ובהם מגוון ריחות משגעים. מארזי תמציות ריח שלנו מותאמים למפיצי ריח קטנים, ויש גם ערכות הכרות עבור מפיצים גדולים לחללים נרחבים יותר. תוכלו לבחור האם להכיר משפחת ריח שלמה לעומק, או דווקא לקבל נבחרת מובחרת של ריחות מפתיעים ומגוונים. אני אחראית על כך שתקבלו ריחות מטריפי חושים, אתם אחראים על הפינוק והגיוון. הכי win-win שיש.
יש סיכוי גדול שתאהבו עוד כמה ניחוחות מאותה משפחה שמחה ומאושרת.

רגע של נחת

שמנים בניחוחות שיגרמו לכם להרגע, להרפות ולשחרר את כל המתחים
בא לי כזה!

איזון זה הכל בחיים

שמנים בניחוחות שיכניסו קצת באלאנס ליום-יום המשוגע של כולנו
בא לי כזה!

כמו שוט של
אספרסו כפול

שמנים בניחוחות שיזרימו לכם את הדם, ויקפיצו את האנרגיה
בא לי כזה!

שמחה גדולה הלילה

שמנים בניחוחות מפתים וחושניים לרגעים שלא תשכחו
בא לי כזה!

בא לי חמישה כוכבים

ניחוחות בתי מלון בהירים ושמחים כמו קרן שמש מלטפת
בא לי כזה!

תפתיעי אותי

ניחוחות בקומבינציה ייחודית ומפתיעה, ממני אליכם
בא לי כזה!

הכוכבים שלנו