תערובות
שמנים
אתריים

תערובות שמנים אתריים

תערובת משולבת בסינרגיה מוחלטת של שמנים אתריים ממקור טהור ובאיכות גבוהה, ליתרונות בריאותיים ורגשיים. כל תערובת מגיעה
בבקבוק של 5 מ”ל.  היתרון הגדול של שילוב מספר שמנים יחד  הוא ההרמוניה המופלאה הנוצרת, זו שמאפשרת לכם לקבל בו זמנית את התכונות הייחודיות של כל שמן ולקבל עדיין ניחוח נעים.
קדימה צאו לדרך!

Danscent מספקת לכם שמנים אתריים איכותיים במגוון רחב של ריחות ותכונות המייחדות כל ריח. גללו למטה ובחרו שמן אתרי המתאים במיוחד בשבילכם:

מגוון שמנים אתרים לבחירתכם ממספר תערובות
בעלות תווי ניחוח ייחודיים

תערובות בעלות תווי ניחוח יחודיים

שלווה
רוזמרין, ערער, פצ’ולי, נרולי ותפוז. ריח חלומי, על פי הארמותרפיה השמנים שבו מרגיעים, מחדשים, בעלי יכולת חיטוי, אנטי בצקתיים ומקלים על הצטננות.

בין זריחה לשקיעה
ילאנג-ילאנג, גרניום, פצ’ולי, סנדלווד, נרולי, ברגמוט. ניחוח פרחוני רענן. על פי הארומתרפיה הוא עוזר להקל על חרדה, להירגע ומגביר רגישות מינית. מקל על הצטננות.

קזנובה
ברגמוט, פצ’ולי, קינמון, אגוז מוסקט, ילנג ילנג, ברגמוט, סנדלווד. ניחוח מטריף חם ומתובלן. על פי הארומתרפיה השמנים שבו מגבירים את החשק המיני ועוזרים בהקלה על דכדוך. מסייעים גם בהקלה על הצטננות.

להתאורר
ערער, ארז, לבנדר, ברגמוט, אשוח. שילוב מושלם של שמנים שעל פי הארומתרפיה יש להם יכולת להרגיע, להקל על לחץ מתח ועייפות. בעל תכונות של התחדשות וחיטוי.

זוגיות
אשכוליות, פצ’ולי, ילנג ילנג, יסמין ומרווה. על פי הארומתרפיה השמנים שבו אנטי דלקתיים, מחטאים, מגבירים חושניות מעניקים בהירות וחדות מחשבה.

יערה
ורד, נרולי, וטיבר, מרווה ותפוז. ניחוח פרחוני, מעודן, על פי הארומתרפיה הוא מחמם וממריץ את הנפש ומחזק קשרים אינטימיים.

בין ערביים
ורד, ילנג ילנג, יסמין ומנדרינה. ניחוח פרחוני מתוק על פי הארומתרפיה הניחוח מקל על לחץ, דיכאון מגביר רגישות מינית, חושני.

רוגע
תפוז מריר כתום, נרולי, פצ’ולי, ילנג ילנג, יסמין ולבונה. ניחוח פרחוני רענן על פי הארומתרפיה הוא משמש להפגת מתחים ועייפות. יש לו גם יכולת אנטי בקטריאלית מחדשת.

לילה טוב
לבנדר, לבונה, יסמין, ילנג ילנג, מנדרינה. ניחוח פרחוני מרגיע, מומלץ להפחתת לחץ עייפות ומתח. עוזר להכין את הגוף לשינה. על פי ארומתרפיה לשמנים שבו שבו יש תכונות אנטי דלקתיות, נוגדות דיכאון ובעלות השפעה אנטי בקטריאלית.

נגד יתושים
ציטרולנה, למון גראס, רוזמרין וטימין.

כבר יודעים איזה שמן הכי מתאים לכם?

הכוכבים שלנו

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן

הרשמו לניוזלטר

וקבלו משלוח חינם

בהזמנה ראשונה

[interact id="5f20249a2ccda3001417af68" type="quiz"]