קולקציית
בא לי בא לי

קולקציה שלמה של חשקים.

כשהתחלתי את הדרך שלי בעולם הריח, התאהבתי בריחות שרוב האנשים מכירים. אך ככל שחקרתי והעמקתי נחשפתי לעולם חדש נישתי ומיוחד, בו כל ריח הוא עולם ומולאו ומספר סיפור שונה לגמרי. זו הסיבה שהקולקציה הזו היא עליית מדרגה ומי שהגיע לכאן, כבר מכיר את הקולקציה הראשונה – “הכל נשאר במשפחה” ומוכן לצלול איתי, לעולם חדש שכולו מריח טוב.

בכדי להקל עליכם, חילקתי את הריחות על פי חשקים! בנוסף, הריחות נחלקים לחמים וקרים ולכן, הצבעים של המדבקות תואמים לסוג הריח (קצוות הסקלה: אדום חם כחול קר).

קולקציה שלמה של חשקים.

כשהתחלתי את הדרך שלי בעולם הריח, התאהבתי בריחות שרוב האנשים מכירים. אך ככל שחקרתי והעמקתי נחשפתי לעולם חדש נישתי ומיוחד בו כל ריח הוא עולם ומולאו ומספר סיפור שונה לגמרי. זו הסיבה שהקולקציה הזו היא עליית מדרגה ומי שהגיע לכאן, כבר מכיר את הקולקציה הראשונה – “הכל נשאר במשפחה” ומוכן לצלול איתי לעולם חדש שכולו מריח טוב.

בכדי להקל עליכם, חילקתי את הריחות על פי חשקים! בנוסף, הריחות נחלקים לחמים וקרים ולכן, הצבעים של המדבקות תואמים לסוג הריח (קצוות הסקלה: אדום חם כחול קר).

בא לי ים

כילדה גרתי ליד הים. היינו הולכים בשעות של בין ערביים ומתיישבים על סלע קבוע במזח. תוך כדי ליקוק איזה טילון היינו מתבוננים במים הכחולים, בספינות בקו האופק ומדמיינים את עצמנו מפליגים על יאכטה בריוויירה. כשקולות המטקות נעלמים, מצליחים להתרכז בניחוחות שהים מביא עמו באוויר המלוח, בריח מתכת מקרקעית הים, קונכיות עזובות, אצות, עשבונים רטובים ודגים. ניחוחות של התחדשות עם זיכרון עמוק ועדויות לאלפי שנים קדומות. 

שוכבים על החול הלבן

השמש מלטפת את הראש, כפות הרגליים טובעות בחול חמים, אדוות קטנות מרצדות על פני הים. כמו שייק אננס טוב, תווים הדריים עם מעט מתקתקות.
בא לי כזה!

איזו בריזה מגיעה מהים

כמו משקפי שמש טובים, זה ניחוח שהוא מאסט. תופס את אוויר הים המלוח המגיע ממעמקיי האוקיינוס, בריזה שמלטפת את הפנים ביום קיץ חם. כמו להכניס את הגוף למים עמוקים וקרים.
בא לי כזה!

חזרנו מהים

אחרי הגשם
זה עכשיו

כשהגשם דופק
על החלון

גשם גשם מטפטף

כילדה גרתי ליד הים. היינו הולכים בשעות של בין ערביים ומתיישבים על סלע קבוע במזח. תוך כדי ליקוק איזה טילון היינו מתבוננים במים הכחולים, בספינות בקו האופק ומדמיינים את עצמנו מפליגים על יאכטה בריוויירה. כשקולות המטקות נעלמים, מצליחים להתרכז בניחוחות שהים מביא עימו באוויר המלוח, בריח מתכת מקרקעית הים, קונכיות עזובות, אצות, עשבונים רטובים ודגים.ניחוחות של התחדשות עם זיכרון עמוק ועדויות לאלפי שנים קדומות. 

שוכבים על החול הלבן

השמש מלטפת את הראש, כפות הרגליים טובעות בחול חמים, אדוות קטנות מרצדות על פני הים. כמו שייק אננס טוב, תווים הדריים עם מעט מתקתקות.
בא לי כזה!

איזו בריזה מגיעה מהים

כמו משקפי שמש טובים, זה ניחוח שהוא מאסט. תופס את אוויר הים המלוח המגיע ממעמקיי האוקיינוס, בריזה שמלטפת את הפנים ביום קיץ חם. להכניס את הגוף למים עמוקים.
בא לי כזה!

חזרנו מהים

אחרי הגשם
זה עכשיו

כשהגשם דופק
על החלון

גשם גשם מטפטף

בא לי אביב

בתור ילידת אוגוסט (וכמי שהתחתנה לצלילי הפרח בגני) הקבוצה הזו היא הפייבוריט שלי. שמש חתולים מבצבצת מבעד לעננים בהירים, שדות כותנה לבנים, כרי דשא בוהקים, פרחי אור קטיפתיים וצבעוניות אין סופית. ניחוחות נועזים מלאי עוצמה שמזכירים לנו תקופה מלאת שמש ושמחה. 

בא לך טיול בפרדס

מרגישים שהאביב הגיע

בא לי כזה!

יצא מישהו קנה פרחים

בא לי כזה!

זה לא סלון
זה שדה פורח

הכנסנו את
השמש הביתה

טיול בשדה
שליד הבית

בא לי חופש

חופים לבנים, שמש ניצחית, כוסות זכוכית מעוטרות בזהב גדושות בקאווה מבעבעת. נותנים לגוף להתרפק על ערסל קלוע, בעוד מטרייה מנייר על אננס במתיקות מעודנת, קורצת לפסיפולרה בשלה חצויה לפלחים, ולכם. ארזתי לכם בבקבוק את כל החופש שתחפצו בו, מחופשה אורבנית בלב תל אביב, ספא יוקרתי בצפון ועד סוף שבוע באווירה מדברית.

עכשיו זה זמן שלווה

בא לי כזה!

כמו בבקתה על אגם

בא לי כזה!

ששש... נרגעים פה

בא לי כזה!

ספא מפנק

בא לי כזה!

הבאנו את
היער לעיר

יצאנו לחופשה בבית

כמו במלון
6 כוכבים

בא לי לבלות

שתיים בלילה, אתם צועדים בסמטה אפלולית לפתע נפתחת דלת ואורות ניאון בוהקים מסנוורים אתכם. אתם נכנסים פנימה יורדים במדרגות עץ חורקות, ענני עשן סיגרים אופפים אתכם, ואז מתגלה הקסם. מוסיקת גאז׳ סוחפת מתנגנת ברקע, ניחוחות של ספות עור מתערבבים עם ריח וויסקי חזק. זה הריגוש של ערב שהתחיל מבלי לדעת איך הוא יסתיים, כל ניחוח הוא התחלה חדשה עם סוף שונה לגמרי.

היום אנחנו מארחים

יש הערב מסיבה

צמד חפתים מזהב

כשהוא יוצא
מתוך עשן

ניחוח ארומטי המשלב חושניות, תשוקה, מוזיקה ועשן סיגר איכותי. עמוק ומהפנט.
בא לי כזה!

כשריח הסיגר מסגיר

בא לי כזה!

כשבא לי משהו מתוק

בא לי כזה!

בא לי קצת רומנטיקה

כשהשגרה דוחפת אתכם אל טרניג ונמס בכוס, עצרו רגע, ודמיינו סוף שבוע ספונטני בפריז. מארחת חייכנית לוקחת אתכם אל שולחן קטן בקצה הבאר, ומדליקה עששית צבעונית. על מפה משובצת עם סלסלת לחמים טריים לצד קרפצ’יו סלק טרי, הוא אוכל ואת טועמת, אתה לוחש ז׳אטם והיא מהנהנת. ל… הניחוחות האלו אין לב שלא יימס, גם בדירת חדר בקרית מוצקין וטוסט מעט שרוף.

סימן של ליפסטיק
על הלחי

כשהעניבה יושבת בול

יש לנו ערב רומנטי

מישהו להישען עליו

עוד דקה
מתחת לחופה

כשמצאת את
האחד שלך

כשמצאת את
האחת שלך

בא לי נקי

זו הקבוצה עבורכם אם המילים לכבס, לשטוף ולאבק מתניעות לכם את הדייסון הפנימי, כשהגוף נמתח מאושר למראה סל כביסה ריק וכשלהיכנס לבית נקי מעלה בכם חיוך. נקי זה הרבה יותר מעוד מילה, זה מצב רוח, זה רגש שמתחבר לזכרונות משפחתיים ולימים שחלפו.

כשהבית טיפ טופ

כן תמיד כזה נקי פה

מנצח טינייג'ר
אחרי אימון כדורסל

בדיוק עשיתי כביסה

אפילו אמא שלך תגיד
שמריח כאן מדהים

בא לי כזה!

בא לי להתכרבל

צלילי שעון מעורר מתנגשים עם נקישת הגשם על החלון בהרמוניה השמורה רק לו. אתם פוקחים עין אחת וסוגרים, מסתובבים ומתעטפים בשמיכה כמו בוריטו חם. רק עוד רגע מתחת לפוך, רק עוד דקה של חיבוק מהחצי השני, רק עוד חיבוק קטן עם הפומירניאן. זה הניחוחות שירגישו כמו שוקו חם עם מרשמלו ליד הקמין.

צופים בשלכת מהחלון

רגע אחרי
מקלחת חמה

לקום משנ"ץ מפנק

לקום משינה מתוקה

כשלא בא
לצאת מהפוך

מישהו מכין
כאן עוגה

הכוכבים שלנו

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן

הרשמו לניוזלטר

וקבלו משלוח חינם

בהזמנה ראשונה

[interact id="5f20249a2ccda3001417af68" type="quiz"]