מפיצי ריח
למשרדים

מפיצי ריח למשרדים

מפיצי ריח למשרדים

היום, עסקים רבים משתמשים בדיוק בהשפעה של חוש הריח גם בעולם העסקי – ובאמצעות מפיצי ריח למשרדים.

מפיץ ריח למשרדים בניחוח נבחר – בונים סביבת עבודה מזמינה יותר עבור עובדי המשרד ע”י התקנת מפיץ ריח למשרד, הנותן יתרון אסטרטגי בפגישות עסקיות בחדר הישיבות שלכם.

הכירו את הסודות של DanScent – מטהרי אוויר חשמליים למשרד.

מפיצי ריח לעסק - שאפו עמוק, ונסו להיזכר בריחות הראשונים שאתם זוכרים מהילדות.

סביבה עסקית ומיתוג באמצעות החושים

בנייה של אמון בין אנשים היא תהליך המשלב מחוות מודעות, שיחה ערה וכריזמה, וכן מגוון רחב של מאפיינים בלתי מודעים.
 הקול בו משתמש אותו אדם, האפטר שייב או הבושם אותו הזליף על צווארו באותו הבוקר, מראה החליפה המהודרת או לחיצת היד.
עם מפיצי ריח למשרדים, כעת אתם יכולים לשלוט בחוויה שאותה ישדר המשרד או העסק שלכם למבקריו. מטהרי אוויר חשמליים למשרד, הפועלים בצורה אוטומטית ומפזרים את הניחוח המבוקש בחלל בצורה שווה, בדיוק במידה הרצויה. מפיץ ריח למשרד חשמלי הניתן להפעיל רק בשעות הפעילות, ולבחור מתי תרצו שהריח
הנפלא ימלא את החדר.

אז מי כבר משתמש בפטנט החדשני?

 

מפיצי ריח למשרדים

החנויות בקניון כבר גילו את זה, בביקור האחרון שלכם בקניון בוודאי הבחנתם בכך. חנות אחד, המושכת אליה המוני אנשים. באמצעות צבעים, סגנון עיצובי, נבנה מותג מנצח. אך חלק מהחנויות משתמשות אף הן בנשק הסודי – במיתוג באמצעות ריח.

מדי בוקר, לפני שהחנות נפתחת, עוברת אחת המוכרות ומרססת את הבגדים בניחוח משכר. כאשר אתם עוברים ליד החנות הזו, משהו מושך אתכם פנימה. לא תגי המחיר, ולא הבגד שבחלון הראווה, זה אותו הריח, המיוחד, זה שלא פגשתם בשום חנות אחרת. הריח שמקושר, גם אם בצורה לא מודעת, למותג האופנה הזה. כך, בכל פעם שתפגשו את אותו הריח, תזכרו אף את הלוגו המיוחד שנלווה אליו. כעת, עם מפיצי ריח למשרד ולעסק, גם למותג שלכם יכול להיות לא רק אמירה עיצובית מוכרת, אלא גם ניחוח מוכר משלו.

הזמינו ערכות היכרות של מפיצי ריח לעסק בריחות משכרים או מטהרי אוויר חשמליים למשרד

אנו ב- Danscent יודעים שהדרך היחידה להכיר אותנו היא באמצעות חוויה אישית, כזו שאיננו יכולים לספק עדיין מבעד למסך. לכן, אנו מזמינים אתכם ליהנות מערכות של מספר מהניחוחות המשכרים, האהובים כל כך על בעלי המשרדים העובדים עמנו.

הציצו בקטלוג שלנו של מגוון מפיצי ריח לעסק ובחרו את הניחוח האהוב עליכם ביותר, או תנו לנו להפתיע אתכם בערכת היכרות שלא תרצו להניח לרגע.

להזמנת דוגמית ניחוח המותאמת לאחד ממפיצי הריחות החשמליים לעסקים שלנו הקליקו כאן, או חייגו אלינו ל- 053-3292390. אנו מחכים לכם גם בעמוד שלנו בפייסבוק שם תוכלו להתרשם ממגוון מטהרי אוויר חשמליים למשרד.

עקבו אחרי ברשת

כדי להיות מעודכנים במבצעים, הנחות
ומוצרים חדשים – הרשמו לניוזלטר!

צרו קשר

אוקיי, תעזרי לי לבחור?
בטח, תלחצו כאן

הרשמו לניוזלטר

וקבלו משלוח חינם

בהזמנה ראשונה

[interact id="5f20249a2ccda3001417af68" type="quiz"]