הקסם שבריח

המבשמים של דאנסנט

מבשמים הנאות וריגושים, היסחפות על גלי הדימיון, רכות ונועם ומתיקות מעודנת, ניחוחות משפיעים בעוצמה מיידית על הפן הרגשי והרוחני ועל סביבת החיים הפיזית שלנו. לניחוחות מסוימיםישנן סגולות ריפוי, בכוחן לתרום לפתיחת דרכי הנשימה, ולסייע למח להפריש הורמונים מרגיעים וממתנים. כיום יותר מתמיד, ניתן ואף רצוי לשלב ניחוחות כחלק מהשגרה היום יומית. להפגת ריחות לא נעימים בבית, ליצירת אווירה רגועה, לריפוי ואף כחלק מהשלמת פעולת הניקיון. 

הקסם שבריח

המבשמים של דאנסנט

מבשמים הנאות וריגושים, היסחפות על גלי הדימיון, רכות ונועם ומתיקות מעודנת, ניחוחות משפיעים בעוצמה מיידית על הפן הרגשי והרוחני ועל סביבת החיים הפיזית שלנו.
לניחוחות מסוימים ישנן סגולות ריפוי, ניתן ואף רצוי לשלב ניחוחות כחלק מהשגרה היום יומית. להפגת ריחות לא נעימים בבית, ליצירת אווירה רגועה, לריפוי ואף כחלק מהשלמת פעולת הניקיון. 

המבשמים שלנו

בסביבות מסחריות מיתוג באמצעות ריח הפך, מזה זמן מה לשיטת שיווק לגיטימית, שמטרתה לעורר תשוקות  בקרב הלקוחות, לעודד אותם לבצע רכישות וכן, לזהות את המותג עם תו הריח הנכון לו ולערכים שלו.

מה מיוחד במפיצי הריח של דאנסט?
מפיצי הריח של דנאנסט מבוססים על שמנים, מתאימים למבחר חללים בגדלים שונים. מטרתם העיקרי היא  להפיץ את הריח ברמת המיצוי הגבוהה ביותר תוך הקפדה על איכות גבוהה ואקסלוסיבית. את המכשירים ניתן בתמציות שמן, שנרקחו בהתאם לאופי ותווי העסק, או מתוך מגוון הניחוחות הקיימים.

בסביבות מסחריות מיתוג באמצעות ריח הפך, מזה זמן מה לשיטת שיווק לגיטימית, שמטרתה לעורר
תשוקות בקרב הלקוחות, לעודד אותם לבצע רכישות וכן לזהות את המותג עם תו הריח הנכון לו ולערכים שלו.

מה מיוחד במפיצי הריח של דאנסט?
מפיצי הריח של דנאנסט מבוססים על שמנים, ומתאימים למבחר חללים בגדלים שונים. מטרתם העיקרית היא
 להפיץ את הריח ברמת המיצוי הגבוהה ביותר תוך הקפדה על איכות גבוהה ואקסלוסיבית. את המכשירים ניתן למלא
 במיכלי תמציות שמן בנפח של עשרה מל, שנרקחו בהתאם לאופי ותווי העסק, או מתוך מגוון הניחוחות הקיימים.

הכוכבים שלנו